Xkantor.com

Xkantor.com to firma, która wyróżnia się mocno rozbudowanym zapleczem technologicznym. Co bardzo ważne, Xkantor.com umożliwia standardowe wymiany walutowe oraz masowe transakcje z wysyłką na wybrane konta bankowe. Dodatkowo wykorzystano tutaj najnowsze technologie szyfrujące, by klient zawsze był bezpieczny.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Payholding International Sp. z o.o. sp.k
NIP 8992873390
REGON 385083950
KRS 0000819286
Kapitał Zakładowy
Adres ul. Łaciarska 4B, 50-104 Wrocław
Email info@xkantor.com
Strona internetowa xkantor.com
Liczba walut 4
Data założenia 2017

Jakie waluty można wymieniać w Xkantor.com?

Xkantor.com oferuje wymianę kilku najpopularniejszych walut. Warto jednak tutaj zauważyć, że to jedna z niewielu firm, która oferuje także masowe transakcje, gdzie pieniądze są wypłacane i zamieniane z wielu kont bankowych. Jakie waluty można wymienić na Xkantor.com?

  • Euro (EUR)
  • Funty brytyjskie (GBP)
  • Złotówki polskie (PLN)
  • Franki szwajcarskie (CHF)
  • Dolary amerykańskie (USD)

Oferta nie jest tutaj zbyt bogata. Mimo wszystko można liczyć na znacznie lepsze kursy, niż na przykład w banku. Xkantor.com informuje nawet osiem razy korzystniejsze wymiany wybranych walut. Osoby, które planują wymianę jednej z wymienionych walut, z pewnością powinny nieco bliżej poznać Xkantor.com.

Jak wymieniać waluty na Xkantor.com?

Cały proces nie wymaga zbyt wiele. Najważniejsze będzie założenie konta na stronie. Wystarczy podać login, hasło i podstawowe dane osobowe. Później będzie koniecznie dodanie także informacji o rachunkach bankowych. Służy to do wpłacania oraz wypłacania gotówki ze strony internetowej.

Xkantor.com działa podobnie, jak inne tego typu firmy. Najpierw trzeba wpłacić określoną ilość pieniędzy na stronę, po czym wybrać konkretne waluty, na które gotówka ma być zamieniona. Później wystarczy po prostu wypłacić środki. Całość nie powinna zająć więcej, niż kilkanaście minut.

Cechy, które wyróżniają Xkantor.com na tle konkurencji

Ta firma jest przede wszystkim bezpieczna. Xkantor.com bardzo mocno dba o ochronę danych użytkownika.  Dlatego właśnie wykorzystuje specjalne zabezpieczenia dla bankowości internetowej, takie jak szyfrowane łącze SSL lub weryfikowanie kodów SMS. Duże zaplecze technologiczne Xkantor.com pozwala także na masowe wymiany walut. Należy wtedy przygotować specjalny plik z transakcjami, importować go do firmy i ta zrobi wszystko za nas.

Proces wymiany waluty zajmuje w Xkantor.com maksymalnie 30 minut. Firma oferuje darmową, profesjonalną obsługę klienta oraz świetne warunki finansowe – każdy przelew jest realizowany zupełnie za darmo. Klient musi opłacić tylko i wyłącznie małą prowizję przy zamianie waluty.

Wady i zalety Xkantor.com

To kantor internetowy, który jest naprawdę godny uwagi. Firma gwarantuje bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne przy finansowych kwestiach. Bezpłatne wypłaty, niskie prowizje oraz różne rabaty to kolejny, ogromny plus.

Xkantor.com oferuje także portfel walutowy – wygodną formę przechowywania gotówki. Integracja z SAP daje dostęp do masowych wymian walutowych. Taką opcję ma naprawdę niewiele kantorów w Polsce.

Mimo wszystko zabrakło tutaj pewnych szczegółów. Xkantor.com oferuje świetne warunki, niskie ceny oraz szerokie możliwości. Nie ma jednak aplikacji mobilnej, która przyspieszyłaby wiele kwestii. Dlatego też korzystanie z usług firmy jest po prostu trudniejsze – trzeba korzystać ze strony internetowej.

Xkantor.com – warto skorzystać z tego narzędzia

Xkantor.com to wygodny i nowoczesny sposób na wymianę walut online. Choć oferta nie jest zbyt szeroka – przynajmniej jeśli chodzi o dostępność walut – korzystne kursy zdecydowanie wyróżniają Xkantor.com na tle konkurencji.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut  z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut  dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to  wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.