Trejdoo.com

Trejdoo.com jest bardzo rozbudowanym serwisem transakcyjnym. Można tutaj nie tylko wymieniać waluty, ale też obsługiwać kontrakty na rachunku powierniczym. To jednak nie koniec możliwości Trejdoo.com! Jest to firma o naprawdę szerokiej ofercie, która kompleksowo pozwoli obsługiwać finanse.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Igoria Trade S.A.
NIP 5252507681
REGON 142942858
KRS 0000385303
Kapitał Zakładowy
Adres Puławska 111A/109, 02-707 Warszawa
Email pomoc@trejdoo.com
Strona internetowa trejdoo.com
Liczba walut 14
Data założenia 2011

Jakie waluty można wymienić na Trejdoo.com?

Ten kantor internetowy ma pewien podział. Można sprzedawać tylko cztery podstawowe waluty, a kupować ich znacznie więcej. Takie rozwiązanie nie jest zbyt popularne. Jakie waluty można więc wpłacać?

 • Euro (EUR)
 • Frank szwajcarski (CHF)
 • Dolar amerykański (USD)
 • Funt brytyjski (GBP)
 • Polskie złotówki (PLN)

Dodatkowych walut jest jednak znacznie więcej. Trejdoo.com ma naprawdę bogatą ofertę. Pozostałe dostępne waluty to:

 • Dolar kanadyjski (CAD)
 • Dolar australijski (AUD)
 • Korona norweska (NOK)
 • Korona szwedzka (SEK)
 • Korona duńska (DKK)
 • Korona czeska (CZK)
 • Forint węgierski (HUF)
 • Rubel rosyjski (RUB)
 • Lira turecka (TRY)

Wybór jest tu naprawdę duży. Trejdoo.com również dlatego zyskało tak dużą popularność.

Jak wymieniać waluty na Trejdoo.com?

Serwis Trejdoo.com jest dobrze dopracowany, więc wymiana walut to dość prosty proces. Całość zajmie maksymalnie kilkanaście minut. Oczywiście najważniejsze będzie założenie konta na stronie Trejdoo.com. Trzeba podać tam podstawowe dane osobowe, e-mail oraz później informacje o rachunku bankowym. Tak przygotowane i aktywowane konto może dowolnie handlować walutami.

Aby wykonać transakcje, trzeba wpłacić gotówkę do swojego portfela na stronie Trejdoo.com. Dzięki temu można dowolnie wymieniać pieniądze na inne waluty. Wypłacanie gotówki jest równie proste – wystarczy kilka kliknięć, by środki zostały wysłane. Warto zauważyć, że szybkość obsługi oraz prostota to ogromna zaleta Trejdoo.com.

Dlaczego warto korzystać z oferty Trejdoo.com?

Ten kantor oprócz standardowych wymian walutowych, ma bardziej rozbudowaną ofertę. Można tutaj na przykład otrzymać specjalną kartę walutową, którą można płacić w złotówkach, euro, dolarach amerykańskich oraz funtach brytyjskich. Trejdoo.com oferuje aż 3 opcje – dla podróżujących, na wakacje i dla studentów. Taka karta gwarantuje niższe prowizje przy wymianie walut oraz po prostu wygodne płacenie.

Trejdoo.com charakteryzuje się także bardzo niskimi prowizjami. Często są one nawet ustanawiane indywidualnie. Kursy wymiany i koszty z tym związane pozostają mocno na korzyść klienta kantoru w tym przypadku.

Największe wady i zalety kantoru Trejdoo.com

Trejdoo.com jest jednym z najpopularniejszych kantorów internetowych. Firmę nadzoruje KNF, więc można być pewnym bezpieczeństwa. Ten wybór ma wiele zalet. Przede wszystkim konto i portfel walutowy są darmowe. Trejdoo.com ma także opcję wyboru karty walutowej prepaid – takie rozwiązanie nie pojawia się w zbyt wielu kantorach. Dodatkowo jest tutaj bardzo dużo walut z całego świata do wyboru, niskie prowizje oraz prosty i przejrzysty proces wymiany.

Minusy są w tym przypadku niewielkie. Trejdoo.com brakuje jedynie aplikacji mobilnej, by wszystko było wygodniejsze. Dodatkowo kalkulator na stronie powinien być łatwo dostępny – dzięki temu można lepiej ocenić opłacalność wymiany walutowej.

Trejdoo.com – nowoczesny sposób na wymianę walut online

Trejdoo.com to narzędzie, które pozwala nie tylko na szybką i wygodną wymianę walut, ale też na dokonanie szeregu innych operacji. Z pewnością jest to narzędzie stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – choć osoby dokonujące wymiany sporadycznie także docenią Trejdoo.com.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.