W alertwalutowy.pl znajdziesz tylko sprawdzonych dostawców usług wymiany walut

Niezależnie od tego, z jakiego powodu wymienia się walutę, warto to zrobić po najkorzystniejszym kursie.
W e-kantorach możemy wymieniać pieniądze bardziej opłacalnie w stosunku do banków i kantorów stacjonarnych ze względu na stosowanie niższych marży, a sam proces wymiany jest szybki, wygodny i przede wszystkim bezpieczny.

 

Walutomat.pl

Walutomat jest to polski społecznościowy systemem wymiany walut pomiędzy użytkownikami, któremu zaufało już ponad 300 tys. użytkowników. Jego operatorem jest firma Currency One. Serwis powstał w listopadzie 2009 roku, a jednym z głównych założeń portalu była oszczędność dla użytkownika poprzez ominięcie pośrednictwa banków oraz kantorów w celu uniknięcia tzw. spreadu.

Jedyny koszt wymiany waluty w Walutomacie to prowizja od zrealizowanego zlecenia wymiany, która wynosi od 0,06% do 0,2% wartości wymiany. Jest ona automatycznie odejmowana od kwoty uzyskanej po wymianie i zaokrąglana w górę do najbliższej 0,01 jednostki waluty. Ponadto przelewy w największych bankach w Polsce zarówno z jak i do Walutomatu są całkowicie darmowe, podobnie jak wszystkie wypłaty w złotówkach bez względu na bank.

Amronet.pl

Amronet.pl to platforma wymiany walut online istniejąca od 2012 roku. Właścicielem serwisu jest spółka Payholding Sp. z o.o., która jest największą grupą serwisów internetowych do wymiany walut online w Polsce.

Amronet.pl umożliwia dokonywanie wymiany walut bez ponoszenia kosztów spreadów oraz łączy w sobie kantor internetowy i serwis społecznościowy wymiany walut w jednym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jej klienci mogą zdecydować się zarówno na wymianę po kursie ustalanym przez portal jak i na transakcje między użytkownikami.

Jest to propozycja skierowana między innymi do przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowych rynkach, doosób posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie oraz podróżujących i pracujących za granicą, którzy posiadają konto walutowe w Polsce.

Amronet pobiera 0,25% prowizji tytułem pośrednictwa, a kwota ta jest naliczana od wartości kwoty, którą użytkownik przewalutował. W zależności od generowanego obrotu w ciągu miesiąca prowizja może być jednak niższa niż 0,25%. W amronet.pl przelewy do banków zintegrowanych z platformą są całkowicie bezpłatne podobnie jak wpłaty i wypłaty w PLN.

 
 

Internetowykantor.pl

Internetowykantor.pl to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę walut przez Internet, któremu od 2010 roku zaufało ponad 297 tys. klientów. Podobnie jak w przypadku walutomatu jego operatorem jest grupa Currency One.

Internetowykantor pozwala na wymianę walut po bardzo korzystnych kursach, gwarantuje szybką i bezpieczną transakcję oraz bardzo sprawną obsługę klienta, dzięki wsparciu Biura Obsługi Klienta. 90% transakcji jest realizowanych w 15 minut, a w przypadku regularnych lub dużych wymian można negocjować ceny kursów.

W 9 na 10 klientów w internetowykantor.pl podczas wymiany nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, wszystko zależy od waluty wymiany, kierunku jej wysyłania oraz operatora bankowego.

Xkantor.com

Xkantor.com to FinTech umożliwiający swoim użytkownikom komfortową i bezpieczną wymianę walut, który ściśle współpracuje z grupą Payholding Sp. z o.o. będącą innowatorem technologii systemów giełdowych służących do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji.

Xkantor.com korzysta z pełni zautomatyzowanego systemu informatycznego, który w czasie rzeczywistym paruje przeciwstawne strony transakcji oraz wspomaga proces obsługi klienta i jego transakcji, dając pewność poprawności działania systemu.

Wszystkie transakcje zawierane przez Xkantor.com są całkowicie transparentne, a pobierana prowizja tytułem pośrednictwa wynosi zaledwie 0,2%. Kwota prowizji jest naliczana od wartości przewalutowania i jest to maksymalna wartość, która w zależności od generowanego obrotu może być niższa. Przelewy w walucie PLN – zarówno wpłaty do XKantor.com jak i wypłaty są bezpłatne w obrębie wszystkich banków.

 
 

Liderwalut.pl

Liderwalut.pl to kantor internetowy będący nowoczesną platformą wymiany walut online dającą możliwość bezgotówkowej wymiany walut po bardzo atrakcyjnych kursach. Jej właścicielem i operatorem jest doświadczona firma Cashhome Sp. z o.o., która od ponad 25 lat z powodzeniem prowadzi kantory stacjonarne na pomorzu.

Liderwalut.pl działa na zasadzie modelu kantorowego, który pozwala na zawarcie transakcji wymiany walut, bez wcześniejszej konieczności wpłaty środków. W pierwszej kolejności określasz parametry wymiany waluty oraz akceptujesz kurs, a dopiero w kolejnym kroku przelewasz do niej środki.

Wszystkie transakcje zawierane w Liderwalut.pl są realizowane całkowicie bez opłat i prowizji, a jedyny możliwy koszt podczas wymiany może wynikać z opłat za przelew walutowy do banków, w których kantor nie posiada rachunków.

Trejdoo.com

Trejdoo.com to giełda walut, która umożliwia kupno i sprzedaż waluty szybko, wygodnie i bez pośredników. Właścicielem platformy jest Igoria Trade S.A, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect oraz jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Platforma Trejdoo ma w swojej ofercie nie tylko internetowy kantor ale, również karty walutowe, przelewy i transfery zagraniczne oraz inne rozwiązania rozliczeniowo-finansowe. Jako kantor online, dostarcza informacji o aktualnych kursach oraz gwarantuje najlepszy kurs walut online.

W Trejdoo.com jedyny koszt wymiany waluty to prowizja pobierana od zrealizowanego zlecenia wymiany i wynosi ona 0,2% wartości wymiany. Wszystkie wpłaty w Trejdoo.com są bezpłatne. Jedyne opłaty mogą wynikać z wypłat do banków w Polsce, w których platforma nie posiada konta, banków z grupy mBank oraz wypłat do banków zagranicznych. Istnieje również możliwość negocjowania i zarezerwowania kursu wymiany.

 
 

Kantor.pl

Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet. Przede wszystkim kantor.pl istnieje od 16 lat na rynku finansowym. Tak ogromne doświadczenie to ogromny plus – można być pewnym korzystnej wymiany walut. Wystarczy zaledwie kilka minut, by wykonać całą transakcję. Klienci zaoszczędzili już ponad 270 milionów złotych, korzystając z kantor.pl zamiast konkurencyjnych stron i firm.

 

Kantory internetowe – błyskawiczna i wygodna wymiana walut w dowolnym miejscu

Kantorów w internecie można znaleźć naprawdę wiele. Ciągle powstają zupełnie nowe serwisy. Wybór odpowiedniego kantoru jest stosunkowo trudny – właśnie przez ich ilość. Kantor wymiany walut musi przede wszystkim oferować korzystne kursy, szybkie transakcje, możliwie najmniej opłat oraz łatwą i wygodną obsługę (ewentualnie aplikację mobilną). Na rynku istnieje wiele firm, które rzeczywiście zasługują na wyróżnienie – między innymi te, wymienione powyżej. Sprawdź, na co zwracać uwagę wybierając kantory internetowe!

Czym charakteryzują się najlepsze kantory internetowe?

Uznany kantor wymiany walut najczęściej istnieje przez naprawdę długi czas. Im większe doświadczenie firmy, tym lepiej. Jest to swego rodzaju gwarancja jakości usługi oraz bezpiecznej transakcji. Najlepiej więc korzystać z usług renomowanych kantorów internetowych z dobrymi opiniami użytkowników. Częściej polecane strony będą po prostu idealnym wyborem. Niezwykle istotna jest także wysokość prowizji, dodatkowe opłaty oraz kurs wymiany. Kantory internetowe mają zupełnie różne oferty – stawki mogą się różnić naprawdę znacznie. Warto porównać kilka serwisów, by wybrać ten odpowiedni. Dodatkowo należy pamiętać, że różnice pojawiają się także w walutach, jakie można wymieniać. Kantory internetowe przyjmują tylko kilka z nich – wiele zależy od wybranego serwisu. Topowe propozycje wśród serwisów wymiany walut oferują intuicyjny i przejrzysty interfejs. Warto szukać serwisów, które nie utrudniają całej transakcji. Powinien on być prosty oraz bezpieczny. Najlepsze kantory internetowe oferują znacznie więcej usług, niż sama wymiana walut. Często można korzystać ze zintegrowanego portfela, transakcji masowych lub przelewów ekspresowych. Dobry kantor wymiany walut oferuje konkretnie to, czego oczekuje klient.

Znajdź odpowiedni kantor – wymiana walut w internecie może być naprawdę prosta

Najczęściej tego typu serwisy oferują znacznie lepsze warunki, niż stacjonarne placówki. Korzystniejszy kurs przy większych kwotach pozwala naprawdę dużo zaoszczędzić, co należy mieć na uwadze. Warto również zwrócić uwagę na komfort, jaki gwarantuje internetowy kantor wymiany walut. Można z niego skorzystać wszędzie – wystarczy założyć tylko konto, nawet za pomocą smartfona. Niektóre serwisy mają nawet zupełnie darmową aplikację mobilną. Dość dużym plusem pozostaje także prostota i szybkość obsługi. Całą wymianę można zrealizować w zaledwie kilka minut. Większość internetowych kantorów będzie o wiele szybsza, niż podróż do stacjonarnej placówki.

Alertwalutowy.pl – zbiór najlepszych kantorów internetowych na rynku

Wymiana waluty oznacza najczęściej poszukiwania najkorzystniejszego kursu. Alertwalutowy.pl to serwis, który zbiera najczęściej polecane, najlepsze kantory internetowe, gdzie warto przeprowadzać transakcje. Wybór zależy już stricte od osobistych preferencji. Mimo wszystko zbiór sprawdzonych kantorów jest wygodnym rozwiązaniem, które pozwala na sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut  z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut  dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to  wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.