Internetowykantor.pl

Internetowykantor.pl jest jedną z pierwszych firm w Polsce, które oferują swobodne wymienianie walut przez internet. Wszystko przy zachowaniu najwyższego poziomu zabezpieczeń oraz atrakcyjnych dla klienta kursów. Dowiedz się wszystkiego na temat usług, świadczonych przez Internetowykantor.pl.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Currency One S.A.
NIP 7831684097
REGON 301920555
KRS 0000402723
Kapitał Zakładowy 3 450 000 zł
Adres ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań
Email biuro@internetowykantor.pl
Strona internetowa internetowykantor.pl
Liczba walut 19
Data założenia 2009

Jakie waluty można wymieniać na Internetowykantor.pl?

Firma oferuje stosunkowo dużo walut do wymiany – wszystko w naprawdę przystępnych kursach. Można dowolnie dokonywać zakupu i sprzedaży, zależnie od potrzeb. Jakie waluty można wymieniać?

 • Euro – EUR
 • Frank szwajcarski – CHF
 • Dolar amerykański – USD
 • Funt brytyjski – GBP
 • Dolar australijski – AUD
 • Lew bułgarski – BGN
 • Dolar kanadyjski – CAD
 • Korona czeska – CZK
 • Korona duńska – DKK
 • Dolar hongkoński – HKD
 • Kuna horwacka – HRK
 • Peso meksykańskie – MXN
 • Korona norweska – NOK
 • Dolar nowozelandzki – NZD
 • Lej rumuński – RON
 • Korona szwedzka – SEK
 • Dolar singapurski – SGD
 • Lira turecka – TRY
 • Rand południowoafrykański – ZAR

Jak widać, oferta jest naprawdę szeroka, co bez wątpienia wyróżnia firmę na tle konkurencji. Internetowykantor.pl pozwala handlować walutami przy użyciu konta w dowolnym banku.

Jak wymienić waluty na stronie Internetowykantor.pl?

Cały proces wymiany jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności będzie konieczne założenie konta na stronie Internetowykantor.pl. Wymaga to kilku wolnych minut oraz podania podstawowych informacji – oczywiście będą one odpowiednio chronione. Dodatkowo trzeba podać informacje o koncie bankowym, by móc później wypłacać wymienione waluty.

Aby skorzystać z oferty firmy Internetowykantor.pl, trzeba najpierw wpłacić pieniądze, które będą przeznaczone na handel. Tę gotówkę można wymienić na dowolną, dostępną walutę po aktualnym kursie. Wymiana jest natychmiastowa – można od razu wypłacić pieniądze. Cały proces nie powinien zająć więcej, niż kilkanaście minut. Dlatego właśnie Internetowykantor.pl cieszy się tak dużą popularnością.

Co wyróżnia Internetowykantor.pl?

To kantor internetowy z długą historią – istnieje już od 2010 roku. Obsłużono już ponad 441 tysięcy klientów. Firma szczyci się przede wszystkim najlepszymi ocenami na rynku. Internetowykantor.pl jest polecany przez samych użytkowników – aż 99% z nich mówi o ofercie znajomym.

Ta firma jest jednym z liderów w tym segmencie branży finansowej. Wygodne i szybkie wymiany walut to ogromna zaleta. Internetowykantor.pl ma naprawdę szeroką ofertę. Można wymieniać między ogromną liczbą walut z całego świata. Dodatkowo firma zadbała o wygodną aplikację mobilną, by jeszcze łatwiej było wymieniać pieniądze.

Największe zalety i wady, jeśli chodzi o internetowykantor.pl

Najważniejsze plusy to szybkość wymiany oraz możliwość kupna i sprzedaży ogromnej liczby walut. Tak szeroka oferta odróżnia Internetowykantor.pl od konkurencji. Dodatkowo firma oferuje aplikację mobilną zupełnie za darmo. Nie każdy kantor internetowy daje możliwość wymiany walut za pomocą wyłącznie smartfona, w zaledwie kilka minut. Duży plus to także ponad milion pozytywnych opinii o usługach firmy.

Są również pewne, pomniejsze minusy jak brak opcji zakupu waluty od innych użytkowników czy też prowizje wyższe, niż w niektórych, innych firmach. Dodatkowo Internetowykantor.pl nie ma jasnego i wygodnego systemu poleceń.

Internetowykantor.pl – wygodny sposób na wymianę walut

Internetowykantor.pl to narzędzie, które z pewnością warto poznać nieco bliżej – nawet jeśli wymiany walut dokonujesz jedynie kilka razy w roku. Doskonała oferta, zarówno pod względem dostępności walut, jak i ich kursów, zdecydowanie wyróżnia Internetowykantor.pl na tle konkurencji!

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.