Amronet

Amronet to jeden z największych kantorów internetowych w Polsce, który jest także serwisem społecznościowym. Firma gwarantuje szybkie wykonanie usługi, atrakcyjne kursy walut oraz możliwość wymiany między użytkownikami.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Payholding International sp. z o.o. sp. k.
NIP 8992873390
REGON 385083950
KRS 0000819286
Kapitał Zakładowy
Adres ul. Łaciarska 4B, 50-104 Wrocław
Email pomoc@amronet.pl
Strona internetowa amronet.pl
Liczba walut 4
Data założenia 2011

Jakie waluty można wymieniać w Amronet?

Kantor internetowy oferuje pięć walut, między którymi można swobodnie handlować. Do wyboru jest:

  • USD
  • EUR
  • GBP
  • CHF

Kurs jest naprawdę atrakcyjny, co znacząco wyróżnia firmę na tle konkurencji. Uwagę zwracają także opcje społecznościowe. Można wymieniać waluty między użytkownikami – pozwala to uzyskać jeszcze lepsze kursy.

Dlaczego warto korzystać z oferty Amronet?

Bardzo dużym plusem kantoru Amronet są niskie prowizje. Mogą one wynosić od 0,02% do 0,22%. Kursy również są naprawdę atrakcyjne. Wszystkie oferty wymiany Amronet na bieżąco weryfikuje – zawsze będą korzystne dla klienta. Oczywiście kantor internetowy musi być bezpieczny. Amronet jest objęty nadzorem przez KNF, co gwarantuje rzetelność firmy.

Ogromny plus tego kantoru to możliwość wymiany walut między użytkownikami. Funkcje społecznościowe nie są dostępne w każdej tego typu firmie – to cecha charakterystyczna Amronet. Dodatkowo sama wymiana jest prosta i szybka, ponieważ wymaga tylko kilku kliknięć. Warto wiedzieć, że Amronet umożliwia również wykonywanie przelewów zagranicznych.

Jak wymienić waluty w kantorze Amronet?

W pierwszej kolejności konieczne będzie założenie konta na Amronet.pl. Aby to zrobić, wystarczy podać podstawowe dane – w tym e-mail, na który przychodzi link aktywacyjny. Później będzie konieczne także wpisanie informacji do przelewów.

Wymiana waluty w Amronet wymaga wpłacenia środków przez dowolny bank w Polsce lub na świecie. Później wystarczy kilka kliknięć, by wybrać konkretną walutę i ilość gotówki. Wszystko zajmuje nie więcej niż kilka minut. Wybraną walutę można wygodnie wypłacić na konto bankowe – w Polsce i za granicą. Takie transfery są realizowane całkowicie bezpłatnie.

Wady i zalety kantoru internetowego Amronet

Firma przede wszystkim istnieje długo na rynku i zebrała wiele pozytywnych opinii. To swego rodzaju gwarancja wiarygodności. Dodatkowo Amronet ma nadzór KNF, więc można być pewnym bezpieczeństwa. To najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o internetowe portale, gdzie wymieniamy waluty.

Oprócz bezpieczeństwa warto tutaj zwrócić uwagę na szybkość obsługi. Cały proces wymiany może zająć zaledwie kilkanaście minut. Wszystko przy naprawdę atrakcyjnych kursach oraz niskich prowizjach. Amronet oferuje także wymiany między użytkownikami – niezwykle wygodne i często bardzo opłacalne rozwiązanie. Duży plus to realizowanie przelewów zagranicznych. Firma oferuje także ciekawy system poleceń. Jeżeli znajomi skorzystają z kantoru za pomocą Twojego linku – możesz liczyć nawet 25% prowizji wymiany.

Amronet ma także pewne minusy. Nie ma tutaj wygodnej aplikacji mobilnej. Dodatkowo oferty mogą różnić się w zależności od tego, czy korzysta z nich firma, czy klient prywatny. Amronet mimo wszystko jest jedną z najciekawszych i najbardziej opłacalnych propozycji na rynku.

Amronet – sposób na wymianę walut na korzystnych warunkach

Amronet to ciekawe rozwiązanie dla osób, które dokonują wymiany walut i zależy im na dobrych warunkach finansowych, a także na sprawnej obsłudze transakcji. Ciekawostką są opcje społecznościowe – z pewnością warto przyjrzeć im się nieco bliżej.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut  z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut  dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to  wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.