Kantor.pl – błyskawiczna i bezpieczna wymiana walut

Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet. Przede wszystkim kantor.pl istnieje od 16 lat na rynku finansowym. Tak ogromne doświadczenie to ogromny plus – można być pewnym korzystnej wymiany walut. Wystarczy zaledwie kilka minut, by wykonać całą transakcję. Klienci zaoszczędzili już ponad 270 milionów złotych, korzystając z kantor.pl zamiast konkurencyjnych stron i firm.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
NIP 9571075102
REGON 22216567
KRS 0000694486
Kapitał Zakładowy 600 000 zł
Adres Trakt św. Wojciecha 149, 80-017 Gdańsk
Email operacje@kantor.pl
Strona internetowa kantor.pl
Liczba walut 10
Data założenia 2014

Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet. Przede wszystkim kantor.pl istnieje od 8 lat na rynku finansowym. Tak ogromne doświadczenie to ogromny plus – można być pewnym korzystnej wymiany walut. Wystarczy zaledwie kilka minut, by wykonać całą transakcję. Klienci zaoszczędzili już ponad 270 milionów złotych, korzystając z kantor.pl zamiast konkurencyjnych stron i firm.

Jakie waluty można wymieniać na stronie kantor.pl?

Kantor.pl istnieje na rynku bardzo długo. Oferta wymiany walut jest dość szeroka. Opcji można znaleźć naprawdę dużo, a cały proces handlu nie wymaga specjalnych umiejętności. Firma oferuje wymianę najpopularniejszych walut z całego świata:

 

 • Euro (EUR)
 • Dolar amerykański (USD)
 • Korona norweska (NOK)
 • Frank szwajcarski (CHF)
 • Korona duńska (DKK)
 • Jen japoński (JPY)
 • Funt brytyjski (GBP)
 • Korona szwedzka (SEK)
 • Dolar kanadyjski (CAD)
 • Korona czeska (CZK)

 

Na stronie kantor.pl wszystkie kursy wymiany są przejrzyście wyświetlane. Można także skorzystać z darmowego kalkulatora walutowego.

Dlaczego warto wybrać kantor.pl do wymiany walut?

Firma ma wiele zalet, przez które to idealna propozycja. Kantorów internetowych jest wiele, jednak klientom zależy tylko na kilku najważniejszych kwestiach. Przede wszystkim konto można założyć zupełnie za darmo – to pewien standard, jednak warto o tym wspomnieć. Wszystkie opłaty są zawarte przy wymianie. Kantor.pl gwarantuje konkurencyjne kursy i niskie koszty. To najważniejsza zaleta, przez którą firma stała się tak popularna.

 

Warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę kantor.pl. Uwzględniono tu wiele opcji, wraz z transakcjami ekspresowymi – każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny plus to niemal natychmiastowe wykonywanie przelewów i operacji. Każda transakcja jest realizowana w czasie od 30 sekund do maksymalnie dwóch minut. To bardzo dobry wynik, który nie pozwala klientowi czekać.

 

Kantor.pl nie nakłada dodatkowych opłat. Należy zapłacić tylko w przypadku przelewu zagranicznego – 3 PLN lub 5 PLN za transakcje w EUR. To bardzo ważne przy podawaniu wrażliwych danych oraz wykonywaniu przelewów. Firma wykorzystuje najnowsze zabezpieczenia.

Kantor.pl – wymiana walut na prostych zasadach w uznanej firmie

Ten kantor internetowy jest jednym z najdłużej istniejących oraz najbardziej doświadczonych, jeśli chodzi o branżę finansową. Szeroka oferta, korzystne kursy, brak dodatkowych opłat i szybka wymiana walut to największe zalety w tym przypadku. Kantor.pl jest uznaną firmą, z której usług po prostu warto korzystać – to łatwe, wygodne oraz opłacalne rozwiązanie.

 

Warto zauważyć także także, kto tworzy ekipę serwisu. Kantor.pl został zbudowany przez doświadczonych w IT specjalistów, którzy brali udział we wdrażaniu nowoczesnych projektów technicznych oraz biznesowych dla największych banków, jeśli chodzi o Polskę. Ogromne doświadczenie gwarantuje tutaj jakość usług.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.