Kantor Ekspert

KantorEkspert.pl to nowoczesna platforma do wymiany walut, która cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki fuzji z operatorem kantorów internetowych SUPER GRUPA PL, portal może zagwarantować pełne bezpieczeństwo, szerokie możliwości wymiany walut, a także dostęp do najbardziej nowoczesnych rozwiązań.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Super Grupa PL Sp. z o.o.
NIP 9571075102
REGON 22216567
KRS 0000694486
Kapitał Zakładowy 550 000 zł
Adres ul. Trakt Św. Wojciecha 149, 80-017 Gdańsk
Email kontakt@kantorekspert.pl
Strona internetowa kantorekspert.pl
Liczba walut 10
Data założenia 2014

KantorEkspert.pl – jakie waluty można wymienić?

KantorEkspert.pl to platforma, która zapewnia bardzo szerokie możliwości wymiany walut. Waluty, które można wymieniać, to między innymi:

 • EUR,
 • USD,
 • GBP,
 • CHF,
 • SEK,
 • DKK,
 • NOK,
 • CAD,
 • JPY,
 • CZK.

Internetowy Kantor KantorEkspert.pl posiada rachunki bankowe w największych bankach, co jest sporym ułatwieniem dla osób, które korzystają z platformy. Zapewnia to szybką, a przede wszystkim całkowicie bezpieczną wymianę walut. Należy pamiętać o tym, że możliwości w zakresie wymiany walut mogą różnić się, w zależności od wybranego banku.

Jak wymieniać waluty w KantorEkspert.pl?

Proces wymiany walut w KantorEkspert.pl jest wygodny i intuicyjny. Po zasileniu portfela walutowego należy określić, jakiej wymiany chcesz dokonać, a także wybrać bank i konto, z którego przelana zostanie waluta. Na tym etapie może skorzystać ze specjalnego kalkulatora walutowego, dzięki któremu określisz, jaką kwotę musisz przelać, aby uzyskać określoną kwotę w innej walucie. Trzeba przyznać, że to bardzo wygodne rozwiązanie!

Po określeniu wszystkich parametrów i dokonaniu wpłaty, platforma przedstawi Ci dokładne kursy wymiany, dzięki czemu będziesz mógł podjąć najlepszą decyzję. Cały proces wymiany waluty nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Możesz także skorzystać z dodatkowych rozwiązań, jak na przykład zlecenia automatyczne. Warto także rozważyć pobranie wygodnej aplikacji, dzięki której zyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa, a jej instalacja zajmuje zaledwie kilka minut. To idealna propozycja dla osób, które chcą trzymać rękę na pulsie. Dzięki temu zawsze wybierzesz idealny momencie na wymianę walut, co z kolei może przełożyć się na spore oszczędności.

Dlaczego warto skorzystać z oferty KantorEkspert.pl?

KantorEkspert.pl to portal, który priorytetowo traktuje kwestie związane z bezpieczeństwem. Dzięki fuzji z  największym operatorem kantorów internetowych w Polsce – SUPER GRUPA PL, klienci zyskali możliwość przeprowadzania transakcji przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Co więcej, mają oni dostęp do większej liczby banków online z darmowymi przelewami czy do bezpośrednich przelewów z kantoru – na przykład do kontrahentów. Nie bez znaczenia jest też to, że transakcje realizowane są błyskawicznie.

Platforma ta w istotny sposób wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm, między innymi z uwagi na pełną transparentność. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat czy niejasnych zasad. Kursy wymiany są jasno przedstawione, a wszelkie opłaty są klarowne. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi finansami.

KantorEkspert.pl oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych kursów wymiany walut na polskim rynku. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wymieniać waluty na korzystnych warunkach – bez zbędnych opłat. Niewiele firm jest w stanie zaoferować tak konkurencyjne warunki, również w przypadku mniej popularnych walut.

KantorEkspert.pl – wymieniaj waluty na bardzo korzystnych warunkach!

KantorEkspert.pl to platforma, z usług której warto skorzystać. Docenią ją zarówno osoby, które wymiany walut dokonują okazjonalnie, jak i te, które regularnie wymieniają spore kwoty, na przykład z uwagi na wykonywaną pracę lub częste wyjazdy za granicę.

Platforma ta zapewnia pełne bezpieczeństwo, przejrzystość i korzystne warunki wymiany walut. Jest również bardzo wygodna – tym bardziej, że istnieje możliwość skorzystania z nowoczesnej aplikacji. Osoby, którym zależy na dobrych warunkach i sprawnej wymianie walut, z całą pewnością powinny poznać platformę KantorEkspert.pl. Nie bez powodu coraz więcej osób decyduje się na regularne korzystanie z usług tego portalu!

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.