Liderwalut.pl

Liderwalut.pl jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku. Spółka, do której należy Liderwalut.pl, istnieje ponad 25 lat. Gwarantuje to przede wszystkim wiarygodność usług, najwyższą jakość obsługi oraz korzystne warunki.

Najważniejsze informacje

Nazwa rejestrowa Cashhome Sp. z o.o.
NIP 9571058144
REGON 221486365
KRS 0000393107
Kapitał Zakładowy 3 700.000,00 zł
Adres Al. Grunwaldzka 87-91/8, 80-244 Gdańsk
Email kontakt@liderwalut.pl
Strona internetowa liderwalut.pl
Liczba walut 16
Data założenia 2012

Jakie waluty można wymieniać na Liderwalut.pl?

Ten kantor internetowy ma ogromne doświadczenie na rynku. Jedną z cech, która go wyróżnia, jest naprawdę szeroka oferta. Liderwalut.pl pozwala wymieniać bardzo dużo walut z całego świata – jakich?

 • Polski złoty (PLN)
 • Frank szwajcarski (CHF)
 • Funt brytyjski (GBP)
 • Euro (EUR)
 • Dolar amerykański (USD)
 • Korona norweska (NOK)
 • Korona szwedzka (SEK)
 • Korona duńska (DKK)
 • Dolar kanadyjski (CAD)
 • Dolar australijski (AUD)
 • Rubel rosyjski (RUB)
 • Jen japoński (JPY)
 • Juan (CNY)
 • Korona czeska (CZK)
 • Lira turecka (TRY)
 • Forint węgierski (HUF)

Jak widać, oferta jest naprawdę szeroka – można handlować walutami z całego świata. Niewiele internetowych kantorów daje taką możliwość. To ogromna zaleta Liderwalut.pl.

Jak wymieniać waluty w kantorze internetowym Liderwalut.pl?

Jest to naprawdę proste. Gdy już założysz konto i aktywujesz je na e-mailu, wystarczy wykonać kilka łatwych kroków. W pierwszej kolejności należy wybrać, jak dużo pieniędzy chcesz wpłacić i skorzystać z wybranego środka płatności – Liderwalut.pl obsługuje wszystkie, najpopularniejsze metody. Po zaksięgowaniu pieniędzy należy wybrać jaką walutę zamierzasz kupić i jej ilość.

Całość nie powinna zająć więcej niż kilkanaście minut. Po wymianie gotówki można wygodnie wypłacić ją na konto bankowe. Przelewy są realizowane bardzo szybko. Liderwalut.pl stawia na prostotę – wymiana walut jest tutaj niezwykle prosta.

Dlaczego warto korzystać z kantoru Liderwalut.pl?

Decyduje tutaj przede wszystkim szybkość opcji wymiany, naprawdę korzystne warunki oraz wygoda, ponieważ Liderwalut.pl posiada nawet dedykowaną aplikację mobilną. To firma, która zebrała tysiące pozytywnych opinii przez komfort transakcji oraz po prostu korzystne warunki dla każdego klienta.

Warto wiedzieć, że ten kantor oferuje zupełnie darmowe przelewy zwrotne w PLN oraz pobiera opłaty tylko przy bankach, gdzie nie ma konta. Opłaty są ogółem niewielkie – na Liderwalut.pl zapłacisz maksymalnie 5 zł, 2 EUR, 5 USD czy 5 GBP. Kantor pozwala także, by klient mógł anulować transakcje. Wiąże się to z opłatą w wysokości 20 zł.

Wady i zalety kantoru internetowego Liderwalut.pl

Największe plusy tej firmy to zdecydowanie bardzo prosta rejestracja i proces wymiany walut. Dodatkowo Liderwalut.pl posiada aplikację, co wiele ułatwia. Firma ma także darmowe przelewy zwrotne w każdej walucie do zintegrowanych banków i wypłaty zawsze bez opłat przy transakcjach PLN. Plus to także bardzo szeroka oferta. Liderwalut.pl to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o tego typu usług. Można kupić i sprzedać niemal dowolne waluty z całego świata. Wszystko przy korzystnym kursie.

Minusem pozostaje brak portfela walutowego, co gwarantują inne kantory internetowe. Dodatkowo trzeba tutaj zapłacić za nadwyżki, a anulowanie transakcji to koszt minimum 20 zł.

Liderwalut.pl – ciekawa propozycja dla osób wymieniających waluty

Liderwalut.pl to bez wątpienia bardzo interesujące narzędzie, szczególnie jeśli chodzi o dostępność walut oraz o oferowane kursy. Osoby, które nadal szukają idealnego sposobu na wymianę walut online, bez wątpienia powinny poznać ofertę firmy Liderwalut.pl nieco bliżej.

Nasi dostawcy wymiany walut:

kantor walutomat to najpopularniejszy i największy serwis wymiany walut z kursami euro, kursem dolara, kursem franka, kursem funta i kursami innych walut
kantor amronet to bezpieczna platforma do wymiany walut dostepna na alertwalutowy.p
kantor internetowykantor to pierwszy w Polsce kantor umożliwiający bezpieczną, tanią i szybką wymianę EUR, CHF, GBP, USD przez internet
kantor lider-walut to serwis wymiany walut dla użytkowników indywidualnych, dostepny na alertwalutowy.pl
kantor trejdoo to nowoczesna platforma umożliwiająca wymianę walut online dostepna na alertwalutowy.pl
kantor xkantor to wygodna i szybka wymiana walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dostepna na alertwalutowy.pl
Firma kantor.pl to uniwersalne, bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wymienianie walut. Warto tutaj zwrócić uwagę na szereg zalet.